Teknoloji

Kafatası ve Kemik Resimleri Sızdırıldı

Reddit’te paylaşarak Yeni Kurukafa ve Kemik manzaraları sızdırıldı . Bu görüntüler oyunun mevcut durumu hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca görünüşe göre yeni bir gecikme de söz konusu.


İlginizi çekebilir:  Ubisoft+ Çoklu Erişim ile Şimdi Türkiye’de!


Fransız yayıncının Singapur stüdyosu tarafından geliştirilmekte olan Skull and Bones, E3 2017 fuarında duyurulan bir MMO oyunudur. Yeni nesil konsollar ve PC için satışa çıkması beklenen oyun için oldukça karanlık bir dönemden geçtikten sonra geçtiğimiz yıl prestijli bir geri dönüş yaparak detaylı yeni bilgiler edinmiştik. Ancak erteleme haberi hala gelmeye devam ediyor.

Yeni Kafatası ve Kemik Resimleri Sızdırıldı

Son olarak 2024 mali yılının ilk çeyreğinde çıkacağı belirtilse de net bir tarih verilmedi. Bunda elbette gösterilen tatmin edici olmayan oynanış sekanslarının da büyük etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Haziran ayında Ubisoft Forward sunumu sırasında bir kez daha karşımıza çıkmasını beklediğimiz korsan temalı canlı servis oyunu için Reddit’te yeni ekran görüntüleri sızdırıldı.

Bu görüntüler, Ocak ayında ortaya çıkan oyunla örnek teşkil ediyor. Yani son dört ayda çok fazla etabın görsel olarak kaydedilmediği görülüyor.

Öte yandan Ubisoft’un son çeyreğe yönelik düzenlediği mali konferansta oyunun 2024 mali yılının ilk çeyreğine yetişemeyeceği söylendi. Yani gelecek yılın Temmuz ayına kadar beklenmemelidir. Ancak Kıdemli Yönetici Yves Guillemot, grubun ilerlemesinden ve ilerlemesinden grubun memnun olduğunu söyledi.

Başlangıçta Assassin’s Creed IV: Black Flag, Skull and Bones için bir genişleme olarak planlansa da daha sonra bağımsız bir projeye dönüştürülen oyun, co-op veya PvP olarak, tercihen bir oyuncu veya iki arkadaşla oynanabiliyor. Hikayede Sainte-Anne isimli bir gemi enkazından sağ kurtulmayı başaran bir korsan rolünü oynayacağız.

ineboluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu